بهترین نوع سنگ طبیعی

19 خرداد 1400 49 0 بلاگ

انتخاب بهترین نوع سنگ طبیعی برای طراحی خانه‌تان بسیار مهم است. در این مقاله می‌خواهیم شما را با بهترین نوع سنگ طبیعی آشنا کنیم و شما را در انتخاب این سنگ راهنمایی کنیم. سنگ طبیعی همانطور که از اسمش پیداست به فضای خانه شما زیبایی و خاص بودن می‌بخشد.

برای انتخاب بهترین نوع سنگ طبیعی بهتر است موارد زیر را در نظر گرفت؛

رنگ سنگ طبیعی

سنگ طبیعی طیف زیبایی از رنگ‌ها را در برمی‌گیرد.گرانیت و سنگ مرمر می تواند از بژ و صورتی ملایم ، تا سیاه و سفید کلاسیک ، قرمز قرمز ، سبز و چند رنگ باشد. ظاهر متنوع سنگ طبیعی به آن ویژگی خارق العاده ای می بخشد و جلوه ای منحصر به فرد را در هر کجا که استفاده شود ایجاد می کند.

بهترین سنگ طبیعی

روغن‌کاری سنگ طبیعی

انواع مختلفی از روغن کاری سنگ طبیعی در بازار موجود است و همواره روش‌های جدیدی در بازار پدید می‌آیند ازجمله صیقلی، لبه دار، رمی، برس دار و عتیقه. برای انتخاب بهترین روش روغن کاری از طراح خود مشورت بگیرید تا درمورد مزایا و نقاط ضعف هریک از این روش‌ها برای شما توضیح دهد.

بهترین سنگ طبیعی

کاربرد سنگ طبیعی

هرچه سنگ طبیعی سخت تر باشد ، در برابر سایش مقاومت می کند. گرانیت به طور معمول سخت ترین نوع سنگ است. اگر قصد دارید از سنگ نرم تری استفاده کنید بنابراین می‌بایست برای جلوگیری از خراش برداشتن سنگ از پاک‌کننده‌های نرم استفاده کنید و مرتباً سطح سنگ را گردگیری کنید.  

لیستی از برترین انواع سنگ طبیعی

سنگ مرمریت

این سنگ طبیعی زیبایی دوچندان و شگفت انگیزی به خانه شما می‌بخشد. شکل ظاهری و سهولت نگهداری از آن باعث شده است که برای میزهای پیشخوان ، کف ، سرسرا ، شومینه و دوش به گزینه ای محبوب تبدیل شود. یکی دیگر از گزینه ها برای آن دسته از افرادی که سنگ مرمر را دوست دارند ، استفاده از مارپیچ برای پیشخوان های آشپزخانه است. این سنگ مرمر اغلب “سبز” نامیده می شود. این یک سنگ مرمر واقعی نیست ، اما ظاهری شبیه به سنگ مرمر دارد.

بهترین نوع سنگ طبیعی

سنگ گرانیت

گرانیت در مجموعه ای چشمگیر از رنگ ها موجود است و دوام بالای این سنگ برای صفحات میز آشپزخانه و سطوحی که بسیار از آن استفاده می‌شوند مانند میز یا کف بسیار مناسب است. گرانیت سطح غیر قابل نفوذی دارد و معمولاً تحت تأثیر اسید سیتریک ، قهوه ، چای ، الکل یا شراب نیست. خراش تقریباً غیرممکن است و با استفاده از روش‌های مناسب تمیز کردن تمیز کردن مناسب، لکه دار نمی‌شود.

بهترین نوع سنگ طبیعی

تخته سنگ

تخته سنگ برای کفپوش بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از این نوع سنگ برای میزهای آشپزخانه ، نمای شومینه و  رومیزی ها استفاده می‌شود. نگهداری بدون مراقبت دارد زیرا ماده ای متخلخل است که آلودگی یا رطوبت کمی را به خود جذب می‌کند بنابراین نیازی نیست که مرتباً تمیز شود.

تراورتن

سنگ تراورتن نوعی سنگ آهک است و یکی از محبوب ترین سنگهای طبیعی برای مصارف داخلی و خارجی است. این سنگ طبیعی با دوام ، با نگهداری کم ، ارزان ، سازگار با محیط زیست و تقریباً بی پایان از رنگ و تن  شاید بهترین انتخاب در سنگ طبیعی به حساب آید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 021-56233174 تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید سنگ وزرا را در اینستاگرام دنبال کنید.

نظرات کاربران ( بدون نظر )